HD-wallpaper-football-ground-sun-rays-football-sun-graphy.jpg

Luni-Marti-Joi-Vineri:ora 20:00

download (2).jpg

Condiții pentru înscriere, la școala de portari George Maria

• Un antrenament MINIM pe săptămână, OBLIGATORIU.

(4 sau 5 pe lună, depinde de luna în curs)

• Lipsa de la antrenament nejustificată, nu este acceptată.

• ODATĂ ADMIȘI, ȘCOALA NOASTRĂ ARE EXCLUSIVITATE, adică nu se acceptă ca elevul să efectueze antrenamente specifice de portari INDIVIDUALE, în altă parte, exceptând cele de la echipa de club.

• Termenul limită de a anunța lipsa la antrenament este cu 6 ore înainte de ora de începere al antrenamentului, pe motiv justificat.

• Lipsa la antrenamente mai lungă de două săptămâni, duce la excluderea din școală (exceptând vacanțele acordate de școală și perioadele în care copilul este bolnav /accidentat și necesită o perioada mai lungă de refacere).

• Se acceptă lipsa de la antrenament în cazul îmbolnăvirii copilului (copil/ părinte în cazul Covidului), cantonamente, turnee, jocuri oficiale, antrenamentele de la club, vacanțe anunțate la începutul lunii în curs-cel mult 5 zile din prima săptămâna a lunii.

• Este necesară o dovadă a îmbolnăvirii (un act medical).

• Continuitate în antrenamente!

• Taxa pe antrenamente, se plătește în prima săptămână a lunii, în avans, pe toată luna,  INTEGRAL!

• La antenamentele școlii, copii se prezintă în echipamentul școlii, pe care îl achiziționați la înscriere.