Online banking

WhatsApp Image 2021-10-19 at 03.00_edited.png
Design Paper

Ești salariat?

Poți alege să susții cu 3.5 % din impozitul anual rezultat din veniturile din salariu!

Lucrezi în IT?

Dacă lucrezi în domeniul IT și nu plătești impozit acum poți să contribui și tu!

Ai o firma pe profit?

Direcționează GRATUIT 20% din impozitul pe venit al micro-întreprinderii

DA! Vreau să ajut și eu!

Cum pot să ajut? Foarte simplu!

Dacă ești salariat

Dacă ai o societate pe profit :

Statul impozitează cu 16% orice profit pe care compania îl înregistrează, dar poți alege ca 20% din această suma să ajungă la Asociația Școala de portari George Maria, sub formă de sponsorizare. Acest lucru înseamnă că ai posibilitatea de a sprijini financiar nevoile asociației în vederea îndeplinirii scopului propus.

Poți completă formularul: AICI!

Tot ce trebuie să știi

Dragă părinte/prietene, a sosit momentul să ne dai și tu o mâna de ajutor.

Asociația Școala de portari George Maria își deschide porțile pentru redirecționarea celui 3,5% din impozitul pe venit, că tot îl dai la stat. Pe scurt: Am plecat de la zero ,cu pasiune și determinare, spre a forma mai întâi oameni și apoi, portari. Am demonstrat că avem forță și răbdarea necesară să ducem până la capăt orice proiect pentru copii, pe care l-am început. Prin urmare ne dorim să ne ajuți și tu în măsură în care poți.

Ce ne propunem să facem?

Ne dorim să colaborăm cu diferite cluburi din capitală, dar și din țară, în vederea descoperirii, formării și promovării de tinere talente. Cu alte cuvinte, DA, suntem genul de ONG și școală, care dorește ca sportul să nu fie uitat de către cei care sunt responsabili de acest lucru, tocmai de aceea, prin antrenamentele pe care le efectuăm dorim să  dezvoltăm, formăm și să specializam portari printr-o gama bogată de activități inedite, cum ar fii: antrenamentele cognitive(antrenamentul mental), antrenamente tactice cu vizionare, antrenamente filmate și analizate, ședințe cu un psiholog specializat în fotbal.

Da, chiar ne pasă!

Ok, am completat formularul, acum ce fac cu el?

Varianta cea mai simplă pentru voi, este să folosiți linkul de mai sus, spre formularul online 230.

Dacă lucrezi în domeniul IT și nu plătești impozit și vrei să contribui și tu mai jos găsești IBAN-ul nostru. Asociația Școala de Portari George Maria (se poate scrie prescurtat la OP ex:

ASOC SC DE PORTARI GEORGE MARIA)
RO96 RNCB 0083 1722 7586 0001 RNCBROBU - ron

Vreau să donez pentru

Asociația Școala de portari George Maria

Reprezint o societate comercială și pot să sponsorizez

Untitled-1_edited.jpg